Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Оперативного штаба по осуществлению общей координации работ по строительству предприятия на базе Новоконстантиновского месторождения урановых руд

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 06.03.2012 № 151

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 березня 2012 року N 151

Про створення Оперативного штабу щодо здійснення загальної координації робіт з будівництва підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд

З метою ефективного виконання заходів Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2009 N 1004, щодо будівництва підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд наказую:

1. Створити Оперативний штаб щодо здійснення загальної координації робіт з будівництва підприємства на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд (далі - Оперативний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Засідання Оперативного штабу проводить його голова або за його дорученням заступник голови Оперативного штабу (головуючий) у міру необхідності, але не рідше ніж раз на місяць.

3. Прийняті на засіданні Оперативного штабу рішення оформляються протоколом, який затверджується головою Оперативного штабу.

Опрос