Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании конкурсной комиссии по определению бирж для организации и проведения биржевых аукционов по продаже на внутреннем рынке нефти сырой, газового конденсата собственной добычи и сжиженного газа, в том числе специализированных аукционов по продаже сжиженного газа для нужд населения

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 19.01.2012 № 41
редакция действует с 16.02.2012

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 січня 2012 року N 41

Про створення конкурсної комісії з визначення бірж для організації та проведення біржових аукціонів з продажу на внутрішньому ринку нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
від 16 лютого 2012 року N 104

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2011 року N 1064 "Деякі питання організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу" та з метою проведення конкурсу з визначення бірж, які мають право на організацію та проведення аукціонів з продажу на внутрішньому рийку нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення наказую:

1. Створити конкурсну комісію з визначення бірж для організації ти проведення аукціонів з продажу на внутрішньому ринку нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення у складі згідно з додатком.

2. Адміністративно-господарському управлінню (Дячук Г. І.) та Департаменту бухгалтерського обліку і звітності (Пержинська С. Л.) забезпечити діяльність конкурсної комісії.

3. Конкурсній комісії (Кальченко М. В.), у разі оголошення конкурсу з визначення бірж для організації та проведення аукціонів з продажу на внутрішньому ринку нафти сирої, газового конденсату та скрапленого газу, у тому числі спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення, забезпечити розгляд поданих документів, оцінку учасників конкурсу та визначення переможця конкурсу відповідно до Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату і скрапленого газу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2011 N 1064.

Опрос