Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О списании государственного имущества с баланса ГП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Перечень, Приказ от 01.02.2012 № 65

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 лютого 2012 року N 65

Про списання державного майна з балансу ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314 "Про затвердження Порядку списання об'єктів державної власності", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 29.07.2011 N 332 "Про затвердження Порядку розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України", протоколу засідання постійно діючої комісії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, від 23.11.2011 N 127 і на підставі звернення ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" від 23.05.2011 N 246 наказую:

1. Погодити пропозицію ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" щодо списання з балансу державного майна у кількості 8 (вісім) одиниць, загальною первісною вартістю 421358,02 (чотириста двадцять одна тисяча триста п'ятдесят вісім) гривень 02 коп. та залишковою вартістю 413657,30 (чотириста тринадцять тисяч шістсот п'ятдесят сім) гривень 30 коп., згідно з додатком, у порядку, визначеному чинним законодавством, за умови отримання дозволу податкової інспекції, відсутності на момент списання застави, судових позовів, а також якщо не введено процедуру санації або ліквідації у справі про банкрутство.

2. Генеральному директору ДП "Центрально-Західна Компанія "Вуглеторфреструктуризація" Кравчуку О. Л.:

2.1. Оприбуткувати за результатами списання майна з відображенням на рахунках бухгалтерського обліку придатні для подальшого використання вузли, деталі, матеріали та агрегати розібраного та демонтованого майна.

Грошові кошти, отримані внаслідок списання державного майна, спрямувати відповідно до вимог чинного законодавства.

Опрос