Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы Государственного комитета телевидения и радиовещаниях Украины в 2011 году и основных задачах на 2012 год

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 31.01.2012 № 1/1
редакция действует с 10.02.2012

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 31 січня 2012 року N 1/1

Про підсумки роботи Державного комітету телебачення і радіомовлення України у 2011 році та основні завдання на 2012 рік

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України
 від 10 лютого 2012 року N 36

Заслухавши та обговоривши доповідь Голови Держкомтелерадіо України Курдіновича О. В., колегія відзначає, що впродовж 2011 року Держкомтелерадіо України спрямовував свою діяльність на забезпечення реалізації конституційних прав громадян на свободу слова та інформацію, розвиток державного інформаційного ресурсу, утвердження національних інтересів в інформаційній сфері, інтеграцію України у світовий інформаційний простір.

Указом Президента України від 7 травня 2011 року N 559/2011 затверджено Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України, яким визначено додаткові завдання щодо формування та реалізації державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах, поліграфії.

Виконано Указ Президента України щодо оптимізації структури Держкомтелерадіо України. На 30 % скорочено його штатну чисельність, у тому числі до двох зменшено кількість заступників. При цьому управління галуззю, координація діяльності підвідомчих установ та організацій значно покращилася.

Продовжувалася робота з удосконалення медійного законодавства.

Верховною Радою України прийнято закони України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доставляння обов'язкового безоплатного примірника документів" та "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення".

Опрос