Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации и проведении конкурса детского рисунка

Государственный комитет Украины по промышленной безопасности; охране труда и горному надзору
План, Рекомендация, Приказ от 23.01.2012 № 13

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ

НАКАЗ

від 23 січня 2012 року N 13

Про організацію та проведення конкурсу дитячого малюнка

Відповідно до Закону України "Про охорону праці" та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.01.2012 N 375/1/1-12, з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням наказую:

1. Затвердити План заходів з організації та проведення конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" (далі - конкурс) (додаток 1).

2. Затвердити та рекомендувати до використання Методичні рекомендації щодо організації та проведення конкурсу (додаток 2).

3. Керівникам структурних підрозділів апарату Держгірпромнагляду, начальникам територіальних органів Держгірпромнагляду та керівникам підприємств та установи, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду, забезпечити виконання вимог цього наказу.

4. Управлінню персоналу, діловодства, контролю та спецроботи (Селіванову С. В.) довести цей наказ до відома структурних підрозділів апарату Держгірпромнагляду, його територіальних органів, а також підприємств та установи, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держгірпромнагляду Шайтана В. А.

 

Голова Держгірпромнагляду

О. І. Хохотва

Опрос