Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка принятия Агентством госимущества Украины решений по списанию государственного имущества

Государственное агентство Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом
Порядок, Приказ от 02.02.2012 № 11

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 2 лютого 2012 року N 11

Про затвердження Порядку прийняття Агентством держмайна України рішень щодо списання державного майна

З метою забезпечення єдиного системного підходу по порядку розгляду Агентством держмайна України документів щодо списання державного майна і прийняття відповідних рішень, керуючись Законом України "Про управління об'єктами державної власності", Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, наказую:

1. Затвердити Порядок прийняття Агентством держмайна України рішень щодо списання державного майна (далі - Порядок), що додається.

2. Довести Порядок до відома керівників підприємств, що належать до сфери управління Агентства держмайна України, господарських товариств, на балансах яких перебуває державне майно, що не увійшло до статутних капіталів цих товариств і управління яким здійснює Агентство держмайна України.

3. Керівникам підприємств, що належать до сфери управління Агентства держмайна України та господарських товариств, на балансах яких перебуває державне майно, що не увійшло до статутних капіталів цих товариств і управління яким здійснює Агентство держмайна України, враховувати в роботі вимоги Порядку.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Опрос