Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций Государственного агентства Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом

Государственное агентство Украины по управлению государственными корпоративными правами и имуществом
Положение, Приказ от 07.02.2012 № 14

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 7 лютого 2012 року N 14

Про Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном

З метою своєчасної організації та проведення роботи, пов'язаної із запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на підприємствах, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном (далі - Агентство), захисту життя і здоров'я громадян, які працюють на підприємствах, наказую:

1. Затвердити склад Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Агентства (далі - Комісія) та Положення про неї згідно з додатками 1, 2.

2. Призначити головою Комісії заступника Голови Агентства Шубіна О. О.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства:

3.1. Відкоригувати, доопрацювати (при необхідності - розробити) плани запобіжних заходів з надзвичайних ситуацій та плани дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

3.2. Уточнити склад об'єктових комісій з надзвичайних ситуацій (при необхідності - створити) та затвердити положення про них.

4. Начальнику Управління документального забезпечення роботи та контролю довести даний наказ до керівників структурних підрозділів та розмістити на сайті Агентства.

5. Керівникам структурних підрозділів Агентства довести даний наказ до підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства.

Опрос