Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер МЧС Украины по реализации в 2012 году Концепции содействия органами исполнительной власти развитию гражданского общества

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Приказ от 26.01.2012 № 71

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 січня 2012 року N 71

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Плану заходів МНС України з реалізації у 2012 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1035-р "Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства" наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства надзвичайних ситуацій України з реалізації у 2012 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства (далі - План), що додається.

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра, департаментів і структурних підрозділів апарату Міністерства, головних управлінь, управлінь МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі організувати виконання заходів у повному обсязі та у визначені терміни.

Опрос