Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Тематического плана научных разработок в сфере стандартизации и сертификации сельскохозяйственной продукции на 2011 год

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
План, Приказ от 21.10.2011 № 555

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 555

Про затвердження Тематичного плану наукових розробок у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції на 2011 рік

З метою гармонізації вітчизняних стандартів в галузі агропромислового виробництва до вимог СОТ та ЄС, підвищення рівня нормативного забезпечення та виходячи з підсумків виконання наукових розробок у сфері стандартизації і сертифікації сільськогосподарської продукції за 2009 - 2010 роки, наказую:

1. Затвердити Тематичний план наукових розробок у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції на 2011 рік, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації 2801060 "Наукові розробки у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції", що додається.

2. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.) у місячний термін після підписання наказу забезпечити укладання додаткових угод до діючих договорів за 2009 - 2010 роки та укласти договори на 2011 рік щодо виконання розробок у сфері стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції із установами-виконавцями.

3. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) забезпечити фінансування установ-виконавців наукових розробок у сфері стандартизації на 2011 рік відповідно до актів виконаних робіт.

Опрос