Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке получения специального разрешения на осуществление деятельности в зоне отчуждения

Государственное агентство Украины по управлению зоной отчуждения
Порядок, Приказ от 30.08.2011 № 44
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 30 серпня 2011 року N 44

Про порядок отримання спеціального дозволу на провадження діяльності у зоні відчуження

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного агентства України з управління зоною відчуження
 від 6 жовтня 2014 року N 103)

На виконання Порядку видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, розробленого відповідно до статті 12 Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" та затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2000 р. N 1869, для підтвердження спроможності виконання заявником умов і правил провадження певного виду діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, на виконання вимог пункту 2 доручення Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 18434/1/1-11 щодо скорочення переліку документів, необхідних для одержання документів дозвільного характеру, наказую:

1. Затвердити Порядок розгляду заяви та доданих до заяви документів для прийняття рішення про видачу або продовження дії спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення (додається).

2. Керівникам підприємств, організацій, установ, юридичним та фізичним особам, незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, котрі мають наміри провадити діяльність у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення, подавати до Державного агентства України з управління зоною відчуження заяву та необхідні документи на отримання або продовження дії спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення згідно з додатками до цього наказу.

3. Вважати такими, що втратили чинність, накази державного департаменту - Адміністрації зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення від 14.06.2007 N 65 та від 17.10.2007 N 105.

Опрос