Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии национального стандарта ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2011 "Определение стоимости и трудоемкости работ по перевозке строительных грузов собственным автомобильным транспортом строительных организаций при составлении договорной цены и проведении взаиморасчетов за объемы выполненных работ"

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 26.12.2011 № 380

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 грудня 2011 року N 380

Про прийняття національного стандарту ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2011 "Визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт"

З метою удосконалення кошторисно-нормативної бази у будівельному комплексі України та на підставі рішення науково-технічної ради Мінрегіону України від 8 грудня 2011 року N 48 наказую:

1. Прийняти з наданням чинності з 1 червня 2012 року національний стандарт ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2011 "Визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт", розроблений ТОВ "НВФ "Інпроект".

2. Департаменту розвитку будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва (Губень П. І.) забезпечити доведення інформації про затвердження зазначеного національного стандарту України до відома заінтересованих організацій.

Опрос