Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента оперативных уведомлений относительно нарушений в работе предприятий топливно-энергетического комплекса Украины

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ, Регламент от 10.08.2011 № 374
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 серпня 2011 року N 374

Про затвердження Регламенту оперативних повідомлень щодо порушень у роботі підприємств паливно-енергетичного комплексу України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 21 грудня 2012 року N 1054)

Відповідно до Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011, з метою удосконалення системи інформування керівництва Міненерговугілля про порушення в роботі підприємств паливно-енергетичного комплексу для вжиття адекватних заходів реагування та у зв'язку з реформуванням центральних органів виконавчої влади відповідно до адміністративної реформи наказую:

1. Затвердити Регламент оперативних повідомлень щодо порушень в роботі підприємств паливно-енергетичного комплексу України (далі - Регламент) у редакції, що додається.

2. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави:

- забезпечити безумовне виконання цього наказу;

- у разі виявлення випадків порушення Регламенту організовувати проведення у 3-денний термін службового розслідування за цим фактом та інформувати Міненерговугілля України щодо результатів цього розслідування.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго України від 05.12.2005 N 595 "Про затвердження Регламенту оперативних повідомлень щодо порушень в роботі підприємств Мінпаливенерго України".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос