Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по рассмотрению итогов фактического выполнения работ по физической ликвидации и работ по охране окружающей среды на ГОАО "Центральна збагачувальна фабрика "Маяк", пгт Калининский

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 15.12.2011 № 834

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2011 року N 834

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Маяк", смт Калінінський

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДВАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Маяк", смт Калінінський (далі - ДВАТ "ЦЗФ "Маяк"), наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "ЦЗФ "Маяк" (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації ДВАТ "ЦЗФ "Маяк", робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у п. 2.1 цього наказу.

Опрос