Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по исполнению Закона Украины "О доступе к публичной информации", Указа Президента Украины от 5 мая 2011 года N 547 "Вопросы обеспечения органами исполнительной власти доступа к публичной информации"

Государственная регистрационная служба Украины
Порядок, Перечень, Приказ от 08.06.2011 № 18
Утратил силу

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 червня 2011 року N 18

Про заходи щодо виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної реєстраційної служби України
від 28 серпня 2014 року N 488)

З метою забезпечення неухильного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" наказую:

1. Визначити відділ роботи зі зверненням громадян Департаменту контролю, документального забезпечення, роботи зі зверненнями громадян та адміністративно-господарської роботи спеціальним структурним підрозділом, а головного спеціаліста цього відділу Скосір Т. М. відповідальною за організацію доступу до публічної інформації, забезпечення обліку запитів на інформацію, аналізу і контролю за наданням відповідей за запитами на інформацію.

1.1. Визначити завідувача сектору прес-служби Бєлову Ю. І. відповідальною за оприлюднення публічної інформації.

2. Встановити, що існуючий порядок документообігу в центральному апараті Укрдержреєстру здійснюється із забезпеченням такого:

Опрос