Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Руководства по планированию подготовки к действиям по назначению в авиации МЧС

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Приказ от 15.11.2011 № 1210

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 листопада 2011 року N 1210

Про введення в дію Керівництва з планування підготовки до дій за призначенням в авіації МНС

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 402, і з метою забезпечення якості планування та організації підготовки до дій за призначенням в авіації МНС, приведення до єдиного зразка плануючих і облікових документів, втілення нових високоефективних методичних прийомів та засобів у навчальний процес спеціалістів авіаційного персоналу МНС наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 01.12.2011 Керівництво з планування підготовки до дій за призначенням в авіації МНС (далі - Керівництво), що додається.

2. Начальнику Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Кушніруку М. Б.:

2.1. Організувати вивчення положень Керівництва у структурних підрозділах авіації МНС. Планування та організацію підготовки до дій за призначенням авіації МНС з 2012 навчального року здійснювати відповідно до вимог Керівництва.

2.2. У зв'язку з особливостями навчального процесу в авіаційних підрозділах, заняття в системі професійної підготовки з особовим складом Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту щороку розпочинати з 1 січня відповідно до затверджених організаційно-методичних вказівок з підготовки до дій за призначенням авіації МНС України на поточний рік.

3. Визнати таким, що з 01.12.2011 втрачає чинність, наказ МНС України від 30.08.2006 N 567 "Про введення в дію Керівництва з планування підготовки до дій за призначенням в авіації МНС України".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 

КЕРІВНИЦТВО
з планування підготовки до дій за призначенням в авіації МНС 

Керівництво з планування підготовки до дій за призначенням (далі - Керівництво) визначає порядок планування, проведення, обліку та підбиття підсумків підготовки до дій за призначенням в авіації МНС, що експлуатує державні повітряні судна (далі - авіація МНС).

Крім документів, які зазначені в цьому Керівництві, в авіації МНС розробляються і ведуться документи, які передбачені іншими нормативними документами, що регламентують льотну роботу і безпеку польотів (настанови, курси, програми тощо).

Керівництво не підміняє і не відміняє курси (програми) бойової (спеціальної) підготовки, а лише доповнює ті питання, які у них не визначені або потребують детального пояснення.

Керівництво розроблено з метою зменшення кількості помилок при заповненні планувальних та облікових документів, деталізує, уточнює та роз'яснює питання, зміст та структуру цих документів.

Під час розроблення Керівництва враховано вимоги наказів та розпоряджень МНС України до організації і проведення підготовки до дій за призначенням, а також передовий досвід, накопичений у підрозділах державної авіації України, міжнародний досвід авіаційного пошуку і рятування.

Розділ I. Загальні положення

Підготовка до дій за призначенням - це процес навчання і виховання особового складу авіації МНС для виконання спеціальних завдань відповідно до призначення.

Опрос