Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств, предусмотренных в Государственном бюджете Украины на 2011 год для государственной поддержки Всеукраинского физкультурно-спортивного общества "Колос" на организацию и проведение работы по развитию физической культуры и спорта среди сельского населения

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 16.09.2011 № 477

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2011 року N 477

Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2011 рік для державної підтримки Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року N 163 (із змінами) "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки організації та проведення Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством "Колос" роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення" наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2011 рік для державної підтримки Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення (КПКВК 2801500 "Державна підтримка Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на організацію та проведення роботи з розвитку фізичної культури і спорту серед сільського населення"), що додається.

2. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) подати в установленому порядку Державній казначейській службі України затверджений Розподіл коштів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

Опрос