Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении проверки предприятий агропромышленного комплекса Волынской области

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 16.09.2011 № 476

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2011 року N 476

Про проведення перевірки підприємств агропромислового комплексу Волинської області

На виконання пункту 3 протоколу засідання комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань надання державної підтримки підприємствам агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів від 25 червня 2011 року N 3 та з метою ефективного і цільового використання бюджетних коштів за програмою 2801240 "Здійснення фінансової підтримки суб'єктів господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів" наказую:

1. Створити комісію для проведення позапланової перевірки окремих підприємств-позичальників, які отримали право на компенсацію у 2011 році за залученими короткостроковими, середньостроковими та довгостроковими кредитами (позиками) Волинської області, яким відповідно до рішення комісії Мінагрополітики України надано державну підтримку за залученими кредитами (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії здійснити вказану перевірку з 19 по 23 вересня 2011 року та повідомити керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України про її результати до 30 вересня 2011 року.

Опрос