Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по рассмотрению документов относительно награждения участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Приказ от 31.10.2011 № 1147

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 1147

Про створення робочої групи з розгляду документів щодо нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 року N 945 "Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", з метою вшанування та гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС наказую:

1. Керівникам департаментів та самостійних структурних підрозділів апарату, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій, начальникам територіальних органів управління МНС забезпечити підготовку та проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на належному рівні.

2. Затвердити склад робочої групи з розгляду документів щодо нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (далі - Робоча група), що додається.

3. Робочій групі до 5 листопада 2011 року провести засідання і визначити кандидатів до відзначення державними нагородами України та відомчими відзнаками МНС.

Опрос