Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении процедуры предварительного, текущего и дальнейшего финансового контроля в структурных подразделениях МЧС

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Приказ от 09.09.2011 № 976

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 вересня 2011 року N 976

Про встановлення процедури попереднього, поточного та подальшого фінансового контролю в структурних підрозділах МНС

З метою забезпечення виконання пункту 8 Плану заходів реалізації Концепції розвитку державного внутрішнього фінансового контролю на період до 2017 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2008 р. N 1347-р, щодо функціонування служби внутрішнього аудиту до 2012 року наказую:

1. Управлінню контрольно-ревізійної роботи, безпеки та запобігання проявам корупції (Євдоченко О. Л.), Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.), Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.), Управлінню бухгалтерського обліку та фінансової звітності (Ющенко А. І.), Управлінню правового забезпечення (Поворозник Р. Р.) встановити процедури попереднього, поточного та подальшого фінансового контролю з урахуванням вимог Концепції розвитку державного внутрішнього фінансового контролю на період до 2017 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 травня 2005 р. N 158-р (із змінами).

Опрос