Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Норм принадлежности испытательного оборудования и технических средств опытно-испытательных лабораторий ГУ(У) МЧС Украины в областях и г. Киеве для исследования пожаров

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
Приказ, Нормы от 17.08.2011 № 850

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 850

Про затвердження Норм належності випробувального обладнання та технічних засобів дослідно-випробувальних лабораторій ГУ(У) МНС України в областях та м. Києві для дослідження пожеж

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 402, з метою покращення діяльності дослідно-випробувальних лабораторій ГУ (У) МНС України в областях та м. Києві за напрямком дослідження пожеж, забезпечення достовірності, об'єктивності й обґрунтованості версій щодо причин виникнення пожеж, розвитку матеріально-технічної бази лабораторій наказую:

1. Затвердити Норми належності випробувального обладнання та технічних засобів дослідно-випробувальних лабораторій ГУ (У) МНС України в областях та м. Києві для дослідження пожеж, що додаються.

2. Начальникам ГУ (У) МНС України в областях та м. Києві, виходячи з потреб дослідно-випробувальних лабораторій, вжити заходів щодо придбання випробувального обладнання та технічних засобів для дослідження пожеж у межах затверджених кошторисних призначень.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Держтехногенбезпеки Улинця Е. М.

Опрос