Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации учебы в системе последипломного образования во втором полугодии 2011 года

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
План, Приказ от 25.08.2011 № 886

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 серпня 2011 року N 886

Про організацію навчання у системі післядипломної освіти у другому півріччі 2011 року

Відповідно до Закону України "Про правові засади цивільного захисту", вимог пункту 5 Настанови з організації професійної підготовки та післядипломної освіти осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, затвердженої наказом МНС від 01.07.2009 N 444, з метою організації навчання в системі післядипломної освіти у другому півріччі 2011 року наказую:

1. Затвердити плани-графіки підвищення кваліфікації та спеціалізації працівників органів управління і підрозділів МНС України на Кафедрі підготовки спеціалістів з питань цивільної оборони у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості (далі - Кафедра СНУЯЕП), у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків), Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності та Інституті державного управління у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України (м. Київ) у другому півріччі 2011 року (далі - плани-графіки), що додаються.

2. Керівникам департаментів та самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства спланувати та забезпечити участь працівників у проведенні занять з категоріями слухачів відповідно до напрямків їх професійно-службової діяльності.

3. Начальникам ГУ (У) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, організаційних структур Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, керівникам навчальних закладів:

Опрос