Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о коллегии Министерства аграрной политики и продовольствия Украины

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 26.08.2011 № 435

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 серпня 2011 року N 435

Про внесення змін до Положення про колегію Міністерства аграрної політики та продовольства України

Відповідно до статті 14 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 року N 1569 (зі змінами), наказую:

1. Внести зміни до Положення про колегію Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 7 липня 2011 року N 322, виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів міністерства та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, відповідальних за підготовку питань, що виносяться на обговорення засідання колегії, забезпечити неухильне дотримання вимог Положення про колегію Міністерства аграрної політики та продовольства України.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Опрос