Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Организационного комитета по подготовке и проведению Межправительственного совета по вопросам АПК СНГ и научно-практической конференции по реализации Основных направлений создания и функционирования рынка мясо-молочной продукции государств - участников СНГ

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 25.08.2011 № 426

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 серпня 2011 року N 426

Про створення Організаційного комітету з підготовки та проведення Міжурядової ради з питань АПК СНД та науково-практичної конференції з реалізації Основних напрямків створення та функціонування ринку м'ясо-молочної продукції держав - учасниць СНД

З метою забезпечення підготовки та проведення чергового засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу Співдружності Незалежних Держав (далі - СНД), а також науково-практичної конференції з реалізації Основних напрямків створення та функціонування ринку м'ясо-молочної продукції держав - учасниць СНД наказую:

1. Створити Організаційний комітет з підготовки та проведення Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу СНД та науково-практичної конференції з реалізації Основних напрямків створення та функціонування ринку м'ясо-молочної продукції держав - учасниць СНД (далі - Організаційний комітет) у складі згідно з додатком.

2. Організаційному комітету розробити та затвердити план заходів з підготовки та проведення Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу СНД та науково-практичної конференції з реалізації Основних напрямків створення та функціонування ринку м'ясо-молочної продукції держав - учасниць СНД на території Автономної Республіки Крим в м. Ялта 22 - 23 вересня 2011 року та забезпечити його виконання.

Опрос