Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на добавленную стоимость операций по продаже земельных участков несельскохозяйственного назначения

Комитет ВР Украины по вопросам финансов и банковской деятельности
Письмо от 18.07.2003 № 06-10/607

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛИСТ

від 18.07.2003 р. N 06-10/607

У Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності розглянуто <...> листа щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Відповідно до підпункту 3.1.1 пункту 3.1 статті 3 Закону України "Про податок на додану вартість" об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з продажу товарів (робіт, послуг) на митній території України, в тому числі операції з оплати вартості послуг за договорами оперативної оренди та операції з передачі права власності на об'єкти застави постачальнику (кредитору) для погашення кредиторської заборгованості заставодавця.

Пункт 1.4 статті 1 цього ж Закону встановлює норму, відповідно до якої продаж товарів (робіт, послуг) відзначено як операції цивільно-правового характеру з надання товарів (робіт, послуг), надання права на користування або розпорядження товарами, у тому числі нематеріальними активами, а також з надання будь-яких інших, ніж товари, об'єктів власності за компенсацію, а також операції з безоплатного надання товарів (робіт, послуг).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос