Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Распределение бюджетных средств на поддержку производства продукции животноводства и растениеводства

Министерство аграрной политики
Приказ от 11.09.2003 № 339

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 вересня 2003 року N 339

Про внесення змін до Розподілу бюджетних коштів на підтримку виробництва продукції тваринництва і рослинництва

З метою запровадження сучасних технологій вирощування озимих культур із застосуванням регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями, які сприяють підвищенню зимостійкості озимих, захищаючи посіви від вимерзання в суворих умовах перезимівлі, наказую:

1. Розподіл між цільовими програмами коштів, передбачених Міністерству аграрної політики України Законом України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" по КПКВ 2801210 "Фінансова підтримка виробництва продукції тваринництва та рослинництва", затверджений наказом Мінагрополітики від 15 серпня 2003 року N 277, викласти в новій редакції, що додається.

2. Начальнику Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва Лаврику О. М. розробити порядок використання коштів, які передбачаються для фінансування програми "Впровадження сучасних технологій вирощування озимих культур з застосуванням регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями".

3. Начальнику Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією Микитюку Д. М. внести зміни до наказу Міністерства аграрної політики України та Міністерства фінансів України від 7 липня 2003 року N 220/431, зареєстрованого в Мін'юсті України 11 липня 2003 р. за N 580/7901.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос