Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по анализу ситуации в птицеводстве и определению мер повышения эффективности отрасли

Министерство аграрной политики, Украинская академия аграрных наук
Распоряжение от 12.09.2003 № 45/73

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.09.2003 р. N 45/73

Про створення робочої групи щодо аналізу ситуації у птахівництві та визначення заходів підвищення ефективності галузі

1. З метою аналізу ситуації, що склалася у птахівництві, визначення напрямків державної підтримки виробництва продукції птахівництва, розвитку племінної справи, поліпшення епізоотичного стану птахопідприємств, впорядкування ввезення (імпорту) племінних (генетичних) ресурсів птахівництва та планування перспективних напрямків роботи в племінному птахівництві, розширення ринку племінних ресурсів, створити робочу групу згідно з додатком.

2. Робочій групі у термін до 25 жовтня 2003 року підготувати аналітичну довідку про ситуацію у птахівництві України та пропозиції щодо державної підтримки виробництва продукції птахівництва, розвитку племінної справи, поліпшення епізоотичного стану, впорядкування ввезення (імпорту) племінних ресурсів, розширення розвитку племінних ресурсів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника Міністра аграрної політики Мельника Ю. Ф. та першого віце-президента Української академії аграрних наук Ситника В. П.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос