Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Графика создания запасов угля на складах ТЭС

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 21.09.2011 № 529

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 вересня 2011 року N 529

Про затвердження Графіка створення запасів вугілля на складах ТЕС

На виконання абзацу третього пункту 7 розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 N 710-р "Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року", відповідно до пункту 7 Плану заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року, затвердженого Міністром енергетики та вугільної промисловості України Бойком Ю. А. від 10.08.2011, та з метою створення запасів вугілля на складах теплових електростанцій в обсягах, необхідних для забезпечення надійної і сталої роботи об'єднаної енергетичної системи України, наказую:

1. Затвердити Графік створення запасів вугілля на складах теплових електростанцій енергогенеруючих компаній, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос