Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах работы Министерства в первом полугодии и заданиях на второе полугодие 2011 года

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
План, Решение от 28.07.2011 № 15

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 липня 2011 року N 15

Про результати роботи Міністерства у першому півріччі та завдання на друге півріччя 2011 року

Заслухавши доповідь заступника Міністра Бута В. П. про результати роботи Міністерства у першому півріччі 2011 року, колегія відмічає виконання в основному завдань, визначених Президентом України та Урядом, реалізацію пріоритетів Міністерства на 2011 рік.

На виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. N 1085 здійснено заходи з реформування системи МНС та оптимізації його органів і підрозділів.

Органами управління та підрозділами цивільного захисту впродовж першого півріччя 2011 року забезпечено оперативне реагування на 114 класифікованих надзвичайних ситуацій (зменшено порівняно з аналогічним періодом 2010 року на 14,9 %), 28 тис. 142 пожежі (збільшення на 11 %). Врятовано життя 2 тис. 565 особам та матеріальних цінностей на суму понад 1 млрд. 155 млн. гривень. На всі надзвичайні ситуації забезпечено своєчасне реагування органів та підрозділів МНС.

Більш оперативно діяли за призначенням під час надзвичайних ситуацій органи та підрозділи головних управлінь (управлінь) МНС в Вінницькій (Шевчук Р. Б.), Дніпропетровській (Бутківський В. В.), Кіровоградській (Федорчак В. В.), Львівській (Дмитровський С. Ю.), Сумській (Волик Г. Б.), Одеській (Боделан В. Р.) та Харківській (Одарюк П. В.) областях.

На виконання рішень Уряду МНС у взаємодії з МЗС, Міноборони та авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" забезпечено евакуацію 870 громадян України з Арабської Республіки Єгипет та Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії.

Опрос