Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании межведомственной комиссии по пересмотру территорий запрещенной зоны и контролируемой зоны гидроэлектротехнических сооружений филиала "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ОАО "Укргідроенерго"

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 29.06.2011 № 241

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 червня 2011 року N 241

Про створення міжвідомчої комісії з перегляду територій забороненої зони та контрольованої зони гідроелектротехнічних споруд філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ВАТ "Укргідроенерго"

Керуючись Законом України "Про електроенергетику", п. 2 Порядку встановлення особливого режиму охорони на території забороненої зони та контрольованої зони гідроелектротехнічних споруд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 N 416, наказую:

1. Створити міжвідомчу комісію з перегляду територій забороненої зони та контрольованої зони гідроелектротехнічних споруд філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ВАТ "Укргідроенерго", (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Онищенко О. М.) в термін з 1 липня по 10 серпня 2011 року розробити проект наказу Міненерговугілля щодо перегляду та встановлення території забороненої зони та контрольованої зони гідроелектротехнічних споруд філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ВАТ "Укргідроенерго".

3. Голові правління ВАТ "Укргідроенерго" Сироті І. Г. забезпечити належні умови для роботи комісії.

Опрос