Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке внутренней контрольно-ревизионной работы в системе Министерства экологии и природных ресурсов

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ, Инструкция от 13.07.2011 № 247
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 липня 2011 року N 247

Про затвердження Інструкції про порядок внутрішньої контрольно-ревізійної роботи в системі Міністерства екології та природних ресурсів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
від 29 лютого 2012 року N 115)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.01.2010 N 2 "Про проведення внутрішньої контрольно-ревізійної роботи в системі центрального органу виконавчої влади", з метою приведення контрольно-ревізійної роботи в Міністерстві екології та природних ресурсів до єдиних норм і правил для створення дієвого механізму протидії правопорушенням і зловживанням у сфері використання бюджетних коштів, державного майна наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок внутрішньої контрольно-ревізійної роботи в системі Міністерства екології та природних ресурсів, що додається.

2. Відділу контрольно-ревізійної роботи (Клецька Н. Є.) забезпечити дотримання вимог Інструкції про порядок внутрішньої контрольно-ревізійної роботи при організації та проведенні контрольних заходів.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Опрос