Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приеме-передаче территорий под охрану Карпатскому биосферному заповеднику

Министерство охраны окружающей природной среды Украины (2), Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ от 25.06.2011 № 216

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2011 року N 216

Про приймання-передачу територій під охорону Карпатському біосферному заповіднику

На виконання Указу Президента України від 14.01.2010 N 25/2010 "Про розширення території Карпатського біосферного заповідника" та доручення Кабінету Міністрів України від 08.04.2011 N 2056/1/1-10 наказуємо:

1. Утворити комісію з приймання-передачі територій під охорону Карпатському біосферному заповіднику (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії (Пуга Г. О.) здійснити приймання-передачу під охорону Карпатському біосферному заповіднику відповідних територій від Рахівської районної державної адміністрації, Державних підприємств "Великобичківське лісомисливське господарство", "Рахівське лісове дослідне господарство", "Ясінянське лісомисливське господарство" загальною площею 7508,8 га в строк з 29 червня по 5 липня 2011 року. Оформити акт приймання-передачі та подати його на затвердження до Міністерства екології та природних ресурсів в термін до 13 липня 2011 року.

3. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області (Погорєлов А. В.) та Державній екологічній інспекції в Закарпатській області (Ріжко С. В.) сприяти забезпеченню комісії транспортними засобами та організувати участь представників у роботі комісії.

4. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області (Погорєлов А. В.) оформити охоронні зобов'язання на вищезазначені території Карпатського біосферного заповідника.

Опрос