Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации мер по дерегуляции предпринимательской деятельности

Министерство чрезвычайных ситуаций Украины
План, Приказ от 23.05.2011 № 516

МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2011 року N 516

Про реалізацію заходів з дерегуляції підприємницької діяльності

З метою реалізації вимог Закону України від 7 квітня 2011 р. N 3204-VI "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 27 квітня 2011 року N 504/2011, а також проведення подальшої роботи, спрямованої на спрощення процедур започаткування господарської діяльності та зменшення тиску при виконанні контрольно-наглядових функцій у сфері пожежної та техногенної безпеки, наказую:

1. Затвердити План з реалізації заходів з дерегуляції підприємницької діяльності Державною інспекцією техногенної безпеки (далі - План), що додається.

2. Голові Державної інспекції техногенної безпеки (Улинець Е. М.) встановити контроль за виконанням Плану та забезпечити у межах компетенції інформування відділу зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю МНС (Єршова Ю. В.) про хід виконання Плану.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос