Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении органов по оценке соответствия продукции Госцентр требованиям Технического регламента строительных изделий, зданий и сооружений

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
Приказ от 29.04.2011 № 175

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

від 29 квітня 2011 року N 175

Про призначення органів з оцінки відповідності продукції Держцентр вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд

Відповідно до Законів України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності", "Про підтвердження відповідності" та на виконання пункту 5 Порядку здійснення процедур призначення органів з оцінки відповідності продукції, процесів і послуг вимогам технічних регламентів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2007 N 59, з урахуванням документів, надісланих Мінрегіонбуду (лист від 22.03.2011 N 24-14/2290/0/6-11), наказую:

1. Призначити на виконання робіт з оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд орган з оцінки відповідності Державний центр сертифікації МНС України (04212, м. Київ, вул. Малиновського, 6, код ЄДРПОУ 14319662) терміном на два роки.

2. Управлінню технічного регулювання (Гордієнко В. Р.) забезпечити:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос