Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в состав лицензионной комиссии по лицензированию осуществления хозяйственной деятельности по торговле пестицидами и агрохимикатами (только регуляторами роста растений)

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 24.05.2011 № 195
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2011 року N 195

Про внесення змін до складу ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України
 від 25 травня 2009 року N 359
згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 30 червня 2015 року N 250)

У зв'язку із кадровими змінами в апараті Мінагрополітики України наказую:

1. Внести зміни до складу ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), затвердженого наказом Мінагрополітики від 25 травня 2009 року N 359 "Про затвердження Положення про ліцензійну комісію з ліцензування провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), і складу ліцензійної комісії", виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Ліцензійній комісії здійснювати прийом і опрацювання документів за адресою Головної державної інспекції захисту рослин Мінагрополітики: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 24/1.

Опрос