Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О начислении лицензионного сбора в соответствии с принятыми решениями Национального совета (о выдаче, продлении лицензии на вещание и провайдера программной услуги)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 09.06.2011 № 1115

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 червня 2011 року N 1115

Про нарахування ліцензійного збору відповідно до прийнятих рішень Національної ради (про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги)

У зв'язку із набранням чинності (оприлюдненням в "Урядовому кур'єрі" від 15.04.2011 N 69) Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензій на мовлення, ліцензій провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, керуючись статтею 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2010 (чисельність наявного населення України) Національна рада вирішила:

1. На підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (далі Методика) нарахувати, згідно з прийнятими рішеннями Національної ради про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги, ліцензійний збір згідно з додатком.

2. Затвердити, на підставі Методики та результатів попереднього аналізу програмної концепції мовлення, обсяги зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення згідно з додатком.

3. Фінансово-економічному управлінню, на підставі Методики та згідно з додатком до рішення, провести розрахунки ліцензійних зборів та видати рахунки, врахувавши: розмір мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення (960,00); територію надання послуг згідно з прийнятими рішеннями; коефіцієнти врахування територіальних особливостей розповсюдження програм, розраховані згідно з відповідною територією та чисельністю наявного населення України на 01.01.2010 року (офіційні дані Державної служби статистики).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос