Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно оплаты больничных аспиранту, работающему по совместительству

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Письмо от 21.04.2011 № 01-14-974

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 21.04.2011 р. N 01-14-974

Щодо оплати лікарняних аспіранту, який працює за сумісництвом

Розглянувши звернення <...> з питання надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності аспіранту, який працює за сумісництвом, повідомляємо.

Згідно із Законом України "Про вищу освіту" від 17.01.2002 р. N 2984-III аспірант - це особа, яка має повну вищу освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень магістра або спеціаліста, навчається в аспірантурі вищого навчального закладу або наукової установи для підготовки дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.99 р. N 309, містить перелік документів, які вступники до аспірантури подають на ім'я керівника вищого навчального закладу, наукової установи. Зазначений перелік документів не містить вказівки щодо подання трудової книжки.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос