Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отражения отдельных видов доходов физических лиц в Налоговом расчете

Комитет ВР Украины по вопросам финансов; банковской деятельности; налоговой и таможенной политики
Письмо от 23.06.2011 № 04-39/10-634

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

ЛИСТ

від 23.06.2011 р. N 04-39/10-634

До Комітету ВР України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики надійшло звернення Головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації щодо відображення окремих видів доходів фізичних осіб у Податковому розрахунку, затвердженому наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1020 (форма N 1ДФ).

Головне управління праці та соціального захисту населення звертає увагу на необхідність щоквартального заповнення та подання до органів державної податкової служби податкового розрахунку ф. N 1ДФ, в якому має міститися інформація про всіх отримувачів соціальних виплат, дотацій, компенсацій, пенсій, державних стипендій, житлових субсидій, матеріальної допомоги та інших грошових виплат, передбачених законами України, указами Президента України, які виплачуються з бюджетів або фондів державного соціального страхування населення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос