Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об осуществлении мониторинга трудоустройства и пребывания на государственной службе выпускников Национальной академии государственного управления при Президенте Украины, ее региональных институтов и высших учебных заведений, готовящих специалистов по специальностям отрасли знаний "Государственное управление" по государственному заказу

Главное управление государственной службы Украины
Положение, Приказ от 26.10.2010 № 272
редакция действует с 06.05.2011

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2010 року N 272

Про затвердження Положення про здійснення моніторингу працевлаштування та перебування на державній службі випускників Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів і вищих навчальних закладів, що готують фахівців за спеціальностями галузі знань "Державне управління" за державним замовленням

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Головного управління державної служби України
 від 6 травня 2011 року N 121

Відповідно до підпункту 32 пункту 4 Положення про Головне управління державної служби України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 N 1180, пунктів 9, 10 Положення про працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 N 468, пунктів 52, 59 Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Державна служба" галузі знань "Державне управління" та працевлаштування випускників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 N 789, та з метою здійснення контролю щодо дотримання вимог законодавства з питань працевлаштування магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління" наказую:

1. Затвердити у новій редакції Положення про здійснення моніторингу працевлаштування та перебування на державній службі випускників Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Національна академія), її регіональних інститутів і вищих навчальних закладів, що готують фахівців за спеціальностями галузі знань "Державне управління" за державним замовленням (далі - Положення).

2. Рекомендувати керівникам центральних, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування забезпечити координацію діяльності кадрових служб щодо виконання вимог зазначеного Положення.

3. Територіальним органам Головдержслужби забезпечити надання методично-консультаційної допомоги кадровим службам органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших установ, організацій, на які поширюється дія Законів України "Про державну службу" і "Про службу в органах місцевого самоврядування" в організації здійснення обліку та моніторингу випускників Національної академії, її регіональних інститутів і вищих навчальних закладів, що навчалися за державним замовленням та отримали диплом магістра за спеціальностями галузі знань "Державне управління".

4. Управлінню організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування забезпечити розміщення Положення на офіційному веб-сайті Головдержслужби та направити його до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інших установ, організацій, на які поширюється дія Законів України "Про державну службу" і "Про службу в органах місцевого самоврядування".

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Головдержслужби від 03.10.2008 N 269 "Про затвердження Положення про здійснення моніторингу працевлаштування магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

(пункт 6 у редакції наказу Головного управління
 державної служби України від 06.05.2011 р. N 121)

Опрос