Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно перенесения рабочих дней за счет праздничных

Минтруда
Письмо от 07.04.2011 № 77/13/133-11

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.04.2011 р. N 77/13/133-11

Щодо перенесення робочих днів за рахунок святкових

У Департаменті з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянуто звернення <...> і повідомляється.

З метою створення сприятливих умов для святкування та раціонального використання робочого часу Кабінет Міністрів України періодично приймає розпорядження щодо перенесення робочих днів.

Зазначені розпорядження Кабінету Міністрів України мають рекомендаційний характер і дають можливість відповідним чином змінювати дні роботи, проте роботодавцю надано право самостійно приймати рішення про перенесення робочих днів. Тому всі дії щодо надання відпусток, виходу на роботу та оплати лікарняних мають провадитись на підставі прийнятого на підприємстві рішення щодо перенесення днів, тобто згідно з графіком роботи підприємства.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.11.2010 р. N 2130-р "Про перенесення робочих днів у 2011 році" для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, передбачено перенести робочі дні з понеділка 7 березня на суботу 12 березня та з понеділка 27 червня на суботу 25 червня.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос