Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно зачисления в стаж службы в органах местного самоуправления периода работы на должности бухгалтера поселкового совета

Главное управление государственной службы Украины
Письмо от 24.12.2010 № 10609/11-10

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.12.2010 р. N 10609/11-10

Щодо зарахування до стажу служби в органах місцевого самоврядування періоду роботи на посаді бухгалтера селищної ради

Головним управлінням державної служби України розглянуто звернення <...> щодо надання роз'яснення стосовно зарахування до стажу служби в органах місцевого самоврядування періоду роботи на посаді бухгалтера селищної ради народних депутатів.

Згідно зі статтею 22 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" до стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.

Обчислення стажу державної служби здійснюється відповідно до Закону України "Про державну службу", Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.94 р. N 283, та додатка до нього.

Обчислений відповідно до цього Порядку стаж державної служби застосовується для встановлення державним службовцям надбавки за вислугу років, надання додаткових оплачуваних відпусток та призначення пенсії.

Опрос