Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана проверок соблюдения лицензионных условий осуществления хозяйственной деятельности по разработке, изготовлению, реализации, ремонту, модернизации и утилизации вооружения, военной техники, военного оружия и боеприпасов к нему на 2011 год

Министерство промышленной политики Украины (2)
План, Приказ от 10.02.2011 № 27

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 лютого 2011 року N 27

Про затвердження Плану перевірок дотримання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї на 2011 рік

Відповідно до пункту 4 Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2006 р. N 682, наказую:

1. Затвердити погоджений Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва План перевірок додержання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї на 2011 рік, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - голову Агентства з питань оборонно-промислового комплексу Кучера А. К.

Опрос