Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в перечень программ, являющихся обязательными для включения в состав универсальной программной услуги в г. Волочиске Хмельницкой обл.

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 27.04.2011 № 880

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 27 квітня 2011 року N 880

Про внесення змін до переліку програм, які є обов'язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в м. Волочиську Хмельницької обл.

Розглянувши інформацію управління науково-технічного і частотного розвитку про звернення провайдера програмної послуги ТОВ "Густав" (вх. N 16/703 від 10.02.2011) щодо включення до складу універсальної програмної послуги в м. Волочиську Хмельницької обл. програм Хмельницької ОДТРК "Поділля - Центр" (25 ТВК), ВАТ "Київтелемонтаж" (25 ТВК), ТОВ "Продюсерський центр "Ексклюзив" (25 ТВК) та ТОВ "TV-4" (26 ТВК), враховуючи інформацію, надану представником Національної ради у Хмельницькій області (службова записка від 06.04.2011 N 745), та лист Тернопільської філії УДЦР (від 08.02.2011 N 1-0562-116), керуючись статтями 1, 25, 39, 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Внести зміни до переліку програм, які є обов'язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в м. Волочиську Хмельницької обл., долучивши програми Хмельницької ОДТРК "Поділля - Центр", ВАТ "Київтелемонтаж", ТОВ "Продюсерський центр "Ексклюзив" на 25 ТВК з м. Хмельницького та ТОВ "TТV-4" на 26 ТВК з м. Тернополя, згідно з додатком.

2. Затвердити перелік програм універсальної програмної послуги у м. Волочиську Хмельницької обл., згідно з додатком.

3. Виконання цього рішення покласти на управління науково-технічного і частотного розвитку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос