Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аттестации производителей оригинальных, элитных и репродукционных семян и посадочного материала и формировании Государственного реестра производителей семян и посадочного материала в 2011 году

Министерство аграрной политики
Программа, Приказ от 22.12.2010 № 847

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 грудня 2010 року N 847

Про атестацію виробників оригінального, елітного та репродукційного насіння і садивного матеріалу та формування Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу у 2011 році

З метою реалізації положень Порядку проведення атестації суб'єктів господарювання на право виробництва та реалізації насіння і садивного матеріалу, затвердженого наказом Мінагрополітики від 29 травня 2003 року N 152, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2003 року за N 594/7915, та врегулювання взаємовідносин власників сортів і виробників насіння, створення повноцінного ринку насіння, своєчасного та якісного формування Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу у 2011 році, враховуючи вимоги до процедури сертифікації насіння, що передбачені насіннєвими схемами ОЕСР (Організації економічного співробітництва та розвитку), до яких приєдналась Україна, наказую:

1. Міністерству аграрної політики АР Крим, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій до 10 січня 2011 року провести атестацію суб'єктів господарювання для надання права на виробництво і реалізацію репродукційного насіння і садивного матеріалу, врахувавши забезпеченість матеріально-технічною базою (збиральною, насіннєочисною технікою, складськими приміщеннями, сушильним обладнанням).

2. Міністерству аграрної політики АР Крим, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій, Державній службі з охорони прав на сорти рослин, Українській державній насіннєвій інспекції спільно з науково-дослідними установами з метою формування Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу на 2011 рік (далі - Реєстр):

2.1. Провести організаційну роботу із атестованими суб'єктами господарювання на право виробництва та реалізації оригінального, елітного та репродукційного насіння і садивного матеріалу щодо прискорення укладання ліцензійних договорів на використання сортів ярих культур в 2011 році, забезпеченості відповідною матеріально-технічною базою (збиральною, насіннєочисною технікою, складськими приміщеннями, сушильним обладнанням) відповідно до вимог міжнародної торгівлі, закупівлі необхідних обсягів оригінального і елітного насіння, проведення сплати передбачених ліцензійних платежів за 2010 рік по культурах та сортах, занесених до Реєстру, визначення обсягів виробництва та реалізації насіння сільськогосподарських рослин в термін до 1 січня 2011 року.

2.2. Забезпечити проведення реєстрації суб'єктами господарювання ліцензійних договорів, укладених з власниками сортів, в регіональних державних центрах експертизи сортів рослин Держсортслужби.

2.3. Відповідно до графіка прийому документів для формування Реєстру комісією Мінагрополітики (додаток 1) подати копії ліцензійних договорів, завірені в державних центрах експертизи сортів рослин Держсортслужби із зазначеним предметом ліцензійного договору та обсягами прав, що передаються; довідки про сплату винагороди власнику за використання сорту та обсяги виробництва оригінального та елітного насіння і садивного матеріалу на 2011 рік, копії свідоцтв про державну реєстрацію сорту, копії сертифікатів на насіння, інформація щодо виробництва насіння і садивного матеріалу у 2010 році.

2.4. Надати зведені розрахунки потреби регіонів в оригінальному, елітному та репродукційному насінні окремо по кожній культурі та заплановані обсяги виробництва оригінального, елітного та репродукційного насіння на 2011 рік на паперових та електронних носіях (додатки 2 - 4).

2.5. Надати зведені матеріали виробництва та реалізації оригінального, елітного та репродукційного насіння і садивного матеріалу суб'єктами господарювання у 2010 році на паперових та електронних носіях (додатки 5 - 7).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос