Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации и сопровождения выполнения работ по договорам на создание (передачу) научно-технической продукции

Государственный комитет Украины по вопросам науки; инноваций и информатизации
Порядок, Договор, Приказ от 18.11.2010 № 100

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

НАКАЗ

від 18 листопада 2010 року N 100

Про затвердження Порядку організації та супроводу виконання робіт за договорами на створення (передачу) науково-технічної продукції

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про наукову та науково-технічну діяльність", "Про здійснення державних закупівель", постанов Кабінету Міністрів України від 20.07.96 р. N 830 "Про затвердження Типового положення з планування обліку і калькулювання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт", від 04.02.98 р. N 121 "Про затвердження переліку обов'язкових етапів робіт під час проектування, впровадження та експлуатації систем і засобів автоматизованої обробки та передачі даних", від 25.08.2004 р. N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету", ДСТУ 3973-2000 "Система розроблення та поставлення продукції на виробництво. Правила виконання науково-дослідних робіт. Загальні положення", ДСТУ 3974-2000 "Система розроблення та поставлення продукції на виробництво. Правила виконання дослідно-конструкторських робіт. Загальні положення", методичних рекомендацій визначення кошторисної вартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) для організацій (підприємств) різних форм власності та господарювання (крім бюджетних установ), з метою регламентування укладання договорів з виконавцями науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР), супроводу та контролю за виконанням НДДКР, фінансуванням робіт за договорами, проведення звітності та впровадження (використання) продукції, контролю за впровадженням результатів завершених робіт наказую:

1. Затвердити Порядок організації та супроводу виконання робіт за договорами на створення (передачу) науково-технічної продукції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Свіженка В. О.

 

Голова 

В. П. Семиноженко 

 

ПОРЯДОК
організації та супроводу виконання робіт за договорами на створення (передачу) науково-технічної продукції

Порядок організації та супроводу виконання робіт за договорами на створення (передачу) науково-технічної продукції (далі - Порядок) регламентує укладання договорів з виконавцями науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР), супровід та контроль за виконанням НДДКР, фінансування робіт за договорами, звітність та впровадження (використання) продукції, контроль за впровадженням результатів завершених робіт.

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено на підставі Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про наукову та науково-технічну діяльність", "Про здійснення державних закупівель", постанов Кабінету Міністрів України від 20.07.96 р. N 830 "Про затвердження Типового положення з планування обліку і калькулювання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт", 04.02.98 р. N 121 "Про затвердження переліку обов'язкових етапів робіт під час проектування, впровадження та експлуатації систем і засобів автоматизованої обробки та передачі даних", 25.08.2004 р. N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету", ДСТУ 3973-2000 "Система розроблення та поставлення продукції на виробництво. Правила виконання науково-дослідних робіт. Загальні положення", ДСТУ 3974-2000 "Система розроблення та поставлення продукції на виробництво. Правила виконання дослідно-конструкторських робіт. Загальні положення", Методичних рекомендацій визначення кошторисної вартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) для організацій (підприємств) різних форм власності та господарювання (крім бюджетних установ), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 21.02.2006 N 119.

1.2. Суб'єктами Порядку є Державний комітет України з питань науки, інновацій та інформатизації (далі - Держкомінформнауки), організації установи та підприємства усіх форм власності, які беруть участь у створенні (передачі) продукції (далі - Виконавці), та організації, установи і підприємства, де планується створення (передача) продукції (далі - Користувачі).

Опрос