Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении руководителя от Украины, партнера постоянного советника проекта Twinning "Поддержка развития государственной службы в Украине" и образовании рабочей группы по вопросам его подготовки и реализации

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 24.01.2011 № 16

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 2011 року N 16

Про визначення керівника від України, партнера постійного радника проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні" та утворення робочої групи з питань його підготовки та реалізації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 р. N 154 "Про затвердження Порядку організації роботи з підготовки та реалізації проектів Twinning в Україні" та з метою підготовки до впровадження проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні" в центральному апараті Головдержслужби наказую:

1. Керівником проекту Twinning від України визначити за посадою заступника Начальника Головного управління державної служби за розподілом обов'язків.

2. Партнером постійного радника проекту Twinning визначити за посадою начальника відділу проектів міжнародного розвитку та європейської інтеграції департаменту модернізації державної служби.

3. Утворити робочу групу з питань підготовки та реалізації проекту Twinning "Підтримка розвитку державної служби в Україні" (далі - проект Twinning) у складі згідно з додатком.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головдержслужби України від 22.05.2009 N 151.

Опрос