Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно сбора и учета единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование

Пенсионный фонд
Письмо от 26.01.2011 № 1405/03-36

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.01.2011 р. N 1405/03-36

(Витяг)

<...>

1. Платниками єдиного внеску, відповідно до пункту 2 частини першої статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон), який набрав чинності з 01.01.2011 р., є працівники - громадяни України, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, в інших юридичних осіб.

Відповідно до частини дев'ятої статті 8 Закону для платників, які працюють на посадах, робота на яких зараховується до стажу, що дає право на одержання пенсії згідно із Законом України "Про державну службу" встановлюється єдиний внесок у розмірі 6,1 відсотка на суму нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці".

Згідно зі статтею 138 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" судді, який вийшов у відставку, при досягненні пенсійного віку виплачується пенсія на умовах, передбачених статтею 37 Закону України "Про державну службу", або, за його вибором, щомісячне довічне грошове утримання.

Отже, єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування судді сплачують у розмірі 6,1 відсотка суми заробітної плати.

Опрос