Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах плановой проверки ЧП Телерадиостудии "Імпульс", г. Ямполь Винницкой обл. (НР N 0661-п от 24.02.2009)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 02.02.2011 № 242

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 2 лютого 2011 року N 242

Про результати планової перевірки ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл. (НР N 0661-п від 24.02.2009)

Розглянувши матеріали планової перевірки ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл., здійсненої 30.11.2010 (багатоканальна ефірна цифрова телемережа з використанням системи МІТРІС), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- ч. 9 ст. 23 (ліцензія на мовлення, видана Національною радою, є єдиним і достатнім документом, що надає ліцензіату право відповідно до умов ліцензії здійснювати мовлення, користуватися каналами мовлення за умови наявності у володільців радіоелектронних засобів передбачених законом дозволів на їх експлуатацію);

- ч. 2 ст. 42 (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника, який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос