Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах внеплановой проверки ЧП ТРК "ПТВ", г. Приволье Луганской обл. (НР N 2553 от 07.04.2006)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 02.02.2011 № 241

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 2 лютого 2011 року N 241

Про результати позапланової перевірки ПП ТРК "ПТВ", м. Привілля Луганської обл. (НР N 2553 від 07.04.2006)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП ТРК "ПТВ", м. Привілля Луганської обл., здійсненої 30.11.2010 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП ТРК "ПТВ", м. Привілля Луганської обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та чинного законодавства:

- частини 9 статті 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів програм. Для розповсюдження програм універсальної програмної послуги провайдер не зобов'язаний укладати договори з відповідними телерадіоорганізаціями);

- частини 2 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника (виробника), який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос