Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы Государственного комитета телевидения и радиовещания Украины в 2010 году и основных заданиях на 2011 год

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 17.02.2011 № 1/1
редакция действует с 25.02.2011

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 17 лютого 2011 року N 1/1

Про підсумки роботи Державного комітету телебачення і радіомовлення України у 2010 році та основні завдання на 2011 рік

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України
 від 25 лютого 2011 року N 39

Заслухавши та обговоривши доповідь Голови Держкомтелерадіо Плаксюка Ю. О., колегія відзначає, що впродовж 2010 року Комітет спрямовував свою діяльність на забезпечення реалізації конституційних прав громадян на свободу слова та інформацію, розвиток державного інформаційного ресурсу, захист інформаційної безпеки, утвердження національних інтересів в інформаційній сфері, інтеграцію України у світовий інформаційний простір.

Продовжувалась робота з удосконалення законодавства, що унормовує інформаційну та видавничу сфери.

Президентом України підписано Закон України від 21.12.2010 р. N 2822-VI "Про внесення змін до статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо запровадження Методики розрахунків ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензій на мовлення та ліцензій провайдера програмної послуги.

Верховною Радою України розглянуто у першому читанні та прийнято за основу проект Закону України про Концепцію державної інформаційної політики.

На розгляд парламенту внесено проекти законів України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державної реєстрації інформаційних агентств", "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації".

Розроблено та внесено на розгляд Кабінету Міністрів України проект Закону України "Про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф".

Триває робота з підготовки та доопрацювання проектів законів України "Про захист професійної діяльності журналістів", "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доставляння обов'язкового примірника документів", "Про внесення змін до деяких законів України з питань видавничої справи", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розповсюдження в Україні зарубіжних друкованих засобів масової інформації".

Здійснювалися заходи щодо впровадження системи Суспільного телебачення і радіомовлення, технічного переоснащення державних телерадіокомпаній, створення сприятливих умов для діяльності суб'єктів видавничої справи, інформаційного забезпечення підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008 - 2011 роки.

Опрос