Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации подключений систем централизованного техногенного и пожарного наблюдения

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Приказ от 05.03.2010 № 134
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НАКАЗ

від 5 березня 2010 року N 134

Про організацію підключень систем централізованого техногенного та пожежного спостерігання

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та
 у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 25 березня 2010 року N 175)

На виконання вимог Законів України "Про Цивільну оборону", "Про правові засади цивільного захисту", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", постанов Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 р. N 1198 "Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", від 25 лютого 2009 р. N 156 "Про затвердження Державної цільової програми розвитку цивільного захисту на 2009 - 2013 роки" та наказів МНС від 15.05.2006 N 288 "Про затвердження правил улаштування, експлуатації та технічного обслуговування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення", від 25.12.2009 N 886 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з проектування, монтажу, технічного обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінки протипожежного стану об'єктів і Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з проведення випробувань на пожежну небезпеку речовин, матеріалів, будівельних конструкцій, виробів і обладнання, а також пожежної техніки, пожежно-технічного озброєння продукції протипожежного призначення на відповідність встановленим вимогам", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.01.2010 за N 60/17355, з метою своєчасного виявлення загроз виникнення надзвичайних ситуацій та реагування на них наказую:

1. Затвердити Основні засади організації спостерігання за станом техногенної безпеки потенційно небезпечних об'єктів та територій, що додаються.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос